منتخب سردبیرآمار سایت

بازدیدکنندگان : 2752728
ما 28 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم

gharbonline11.ir.png
  غرب آنلاین / دکتر سعید حیدری / من به کسی رای میدهم که بعد از ورود به مجلس شهرستان من و شهرستان تو نکند و تمام شهرستانهای استان را از یک چشم ببیند و کوته نظر نباشد.../من به کسی رای می دهم که نمک نشناس نباشد و در روزهای که در مجلس هم بروبیایی دارد پیرزن زجر کشیده دهات مرا فراموش نکند.../پس ننگ بر من و تمام من های استان من، که اگر " ما "  نشویم و اجازه دهیم  بی لیاقتان بر کرسی های مجلس تکیه زده و برای ما تصمیم گیری کنند...
139982125_jpg.png
بنده بدون وابستگی به هیچ جریان، جبهه و یا گروه سیاسی وارد عرصه انتخابات شده ام  در شرایطی که هر کس برای بردن خودش را آویزان گروهی کرده است بنده به عنوان یک کنشگر مستقل وارد عرصه شده ام/متاسفانه برخی افراد که هدف همه وسیله ها را برایشان توجیه می کند امروز برای قدرت مورد نظر خود که درون مایه اش فساد است دست به هر کار کثیفی می زنند و به هر ریسمان پوسیده ای نیز چنگ می اندازند. بنده به عنوان یک معلم دانشگاه بدون پشتوانه هیچ رانت قدرت و ثروتی صرفا به پشتوانه مردمم وارد عرصه ای خطیر شده ام تا برای مردم به خطر افتاده ایلام خطر کنم.
image634834273907656250.jpg
مقابله جدی دستگاه قضایی و وزارت اطلاعات با لایه‌های پنهان و آشکار مفاسد اقتصادی، اداری و اجتماعی کشور و برخورد قاطع با متخلفین و مجرمین از طریق اقداماتی مانند پیشگیری، فرهنگ‌سازی، شایسته‌سالاری، وضع قوانین تکمیلی، اصلاح نظام اداری، پاکسازی نظام اداری از لوس وجود افراد و عناصر ناکارآمد، نامطلوب و فاسد و سایر اقدامات مشابه نیاز است.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
  یک منبع  آگاه به غرب آنلاین گفت رایزنی ها برای تغییر حوزه انتخابیه سرکار خانم دکتر طلا خلیلوند از تهران به ایلام صورت گرفته است و احتمالا طی روزهای آینده ایشان نیز وارد عرصه انتخابات در حوزه شمالی ایلام شود./آقای یاور انصاری از ایلامی های مرکز در حال رایزنی برای تغییر حوزه انتخابیه به ایلام می باشد. آقای انصاری در حال حاضر معاون آموزشی بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران و عضو شورا یاری محله طیب منطقه 15 تهران می باشد. ایشان مورد حمایت اصلاح طلبان مرکز و ایلام است./حمزه علیشاهی از نیروهای بومی استان ایلام ( شهرستان دره شهر )  نیز از حوزه انتخابیه بوشهر کاندیدا شده است و احتمال رای اوری ایشان بسیار زیاد است. ایشان اصلاح طلب و از کارکنان وزارت نفت می باشد.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
گفته می شود در جلسه دیروز شورای همگرایی اصولگریان حاج لطف صادقی ، مهندس مهدی ولیزاده ، خانم الیاس پوریان ، دکتر ناصر زاده ، عمران احمدی و ملکی  از  کاندیداهای جریان اصولگرایی حضور داشته اند و به تشریح برنامه های خود و سووالات اعضای شورای همگرایی اصولگریان پاسخ داده اند که  در نهایت با رای گیری  عمران احمدی ، ناصرزاده و محمدی برگزایده شدند./برخی شنیده ها حاکیست رایزنی هایی با  دکتر سلام امینی و دکتر جلال میرزایی برای حضور در لیست اصلاح طلبان ایلام صورت گرفته است.
285363_723.jpg
در بین همه این تهدیدات، هدف دشمن ثابت است و آن این است که جلوی توسعه انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی را بگیرند و باید بدانیم که هرچه انقلاب اسلامی جلو می‌رود دفاع از آن هم پیچیده‌تر می شود./برخی ابهام دارند که جنگ در سوریه به ما چه ربطی دارد و آن را یک امر داخلی می دانند که بسیار ساده اندیشانه است و البته البته خیلی ها هم می دانند که دفاع از سوریه، در واقع دفاع از مقاومت اسلامی است و از رسیدن تهدیدات به مرزهای ما جلوگیری می‌کند.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
یک منبع آگاه در گفتگو با غرب آنلاین اظهار کرد سه نفر از کاندیداهای که در مرحله استانی صلاحیت آنان احراز نشده بود توسط هیات نظارت مرکزی تایید صلاحیت و همچنین سه نفر از کاندیداهایی که قبلا صلاحیت آنان تایید شده بود این بار توسط هیات مرکزی نظارت صلاحیت آنان رد شده است.
13910116000265_photod.jpg
امروز این انقلاب که در آستانه ورود به سی و هشتمین سالگرد آن قرار داریم قدرتمندانه در مقابل تهدیدها و تحریم های دشمنان ایستاده و با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای به حیات پر افتخار خود ادامه می دهد./خطیب جمعه ایلام در بخش دیگری از سخنانش به شرکت های گاز و برق استان ایلام بخاطر افزایش نرخ بهای گاز و برقی مصرفی مشترکان تذکر داد و گفت: این موضوع باعث شده بسیاری از مردم از پرداخت قبوض ناتوان باشند.
gharbonline11.ir.png
این روزها یادگار روزهای همدلی و همزبانی ملت ایران است و بهانه ایست برای اینکه فراموش نکنیم همانا اتحاد رمز موفقیت ملت ایران و نقطه عطفی برای آزادی از استکبار بود. بنابراین این روزها که  با ایام تبلیغات انتخاباتی کاندید های مجلس مصادف شده  است امید آن می رود که مردم عزیز، وحدت کلمه خود را برای یک انتخابات سالم و بدور از حاشیه های سیاسی حفظ کنند و با انتخاب افراد اصلح، توانمند، باسواد، پایبند به اصول اخلاقی و انسانی و معتقد به آرمانهای جمهوری اسلامی ایران  برگ زرین دیگری را به گنجینه افتخارات انقلاب بیفزایند.
525088_832.jpg
امام(ره) «مظهر انقلاب اسلامی» است و بر همین اساس، بیانات ایشان که در دهها جلد کتاب مدون شده، «مبانی انقلاب» است./از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، برخی تفکر انقلابی را قبول نداشتند و برخی هم با اینکه در داخل نظام بودند اما اعتقادی به مبارزه با استکبار نداشتند که باید در مقابل این جریان ایستاد.
image634834273907656250.jpg
موضع‌گیری قاطع رییس‌جمهور کشورمان در برابر مقامات رژیم فاسد آل‌سعود قابل تقدیر است./حضور حداکثری برای نمایش دادن هر چه بیشتر قدرت ایران اسلامی است و انتخاب اصلح نیز برای راه یافتن افراد شایسته، متعهد و با لیاقت به این عرصه است.
1907t.jpg.png
یاسر بابایی / در حالی که در دوران تحریم بانک های بزرگ ایرانی از سوی موسسه سوئیفت، جابجایی پول در خروجی مرزی مهران با مشکل روبرو شده بود، حال با برداشته شدن تحریم ها امنیت به معاملات تجاری در مرز مهران برخواهد گشت.  
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
  نمایندگان با 98 رای موافق، در برابر 79 رای مخالف و 25 رای ممتنع از مجموع 220 نمایده حاضر در جلسه، با تصویب کلیات این طرح مخالفت کردند./موافقان ومخالفان لایحه ایجاد مناطق آزاد جدید چه گفتند؟/اکبر ترکان، که به عنوان نماینده دولت برای دفاع از این لایحه در خانه ملت حضور پیداکرده بود، خاطرنشان کرد: نگاه دولت در ایجاد مناطق آزاد تجاری جدید، تبدیل این مناطق که عمدتا مرزی هستند به قطب تعاملات تجاری با همسایگان است.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
پس لرزه های زلزله چرداول برخلاف مورموری آبدانان روند کاهشی و تخفیفی دارد و همین امر بیانگر ضعیف بودن این زلزله است./با این وجود از مردم این شهرستان خواسته شده در ساختمان های ایمن و دارای استحکام بالا پناه بگیرند.
3121.jpg
  خدارحم سحری/سوم بهمن ماه سیمین سالگرد شهادت ۱۱تن از برگزیدگان ورزمندگان زبده تیپ همیشه پیروز امیر المومنین(ع) میباشد. درچنین روزی همزبان با طلوع خورشید تیپ امیرالمومنین (ع) با شهادت  رادمردانی از تبار حسینی در جنوب امام زاده ابراهیم قتال عزادارگردید/راویان روایت این صحنه دلخراش وناگوار۴ تن از رزمندگانی هستند که در این نبرد جان سالم به در بردند. هرگاه می خواهند روایت تلخ این واقعه را بیان نمایند با گذ شت سی سال از این حادثه ی غم بار ،آنچنان با حسرت وآه وناله روایت مینمایند انگار در همان لحظه اتفاق افتاده است
13930414163830194360274.jpg
در جلسه کمیسیون هیات ممیزی دانشگاه ایلام مرتبه علمی دکتر شهریار عباسی از دانشیاری به استاد تمامی ( پورفسور) ارتقاء یافت./دکتر عباسی دارای بیش از 60 مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی ISI   می باشد و بیش از  دهها طرح تحقیقاتی نیز انجام داده است .
images66.jpg
  رهبر انقلاب اسلامی بار دیگر با اشاره به این سخنان خود که گفته بودند «حتی کسانی هم که با نظام مسئله دارند در انتخابات شرکت کنند» خاطرنشان کردند: این سخن به معنای آن نیست که بخواهند  کسانی که نظام را قبول ندارند به مجلس بفرستند./ بنده همیشه به دست‌اندرکاران انتخابات می‌گویم پایتان را جای قرص بگذارید و آن جای قرص قانون است. مُرّ قانون را رعایت کنید. به نهادهای قانونی اهانت نشود. یک نهاد قانونی را نباید مورد افترا یا اهانت قرار بدهیم. نه اینکه اشتباه نمی‌کند اما این دلیل نمی‌شود تضعیف کنیم. این باب اگر باز شود هرج و مرج خواهد شد.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
در استان ایلام، جمعیتی نامعلوم از کولیها زندگی می کنند. این افراد اغلب در حاشیه شهر و یا روستاها زندگی می کنند و در هر دو این نواحی مورد طرد و سوء ظن، قرار می گیرند و اغلب در روستاها تلاش رسمی و غیررسمی در جهت بیرون راندن شان صورت می گیرد. به همین دلیل این افراد، سعی در پنهان کردن هویت خود دارند اما این تلاشی نافرجام است زیرا کولیها قومی با ویژگیهای فیزیکی، زبانی و فرهنگی خاص خود هستند که در سراسر جهان، قابل شناسایی برای افراد بومی هستند.
181.jpg
داوطلبانی که در این مرحله احراز صلاحیت نشده اند از تاریخ 27 دیماه به مدت  3 روز اعتراض خود را تسلیم هیات  نظارت استان می نمایند  و هیات محترم نظارت نیز تا تاریخ 16 بهمن ماه دوباره در خصوص وضعیت صلاحیت این افراد اعلام نظر می نمایند./از مجموع 80 کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه شمالی و 27 کاندیدای حوزه جنوبی جمعا 46 نفر توسط هیات محترم نظارت احراز صلاحیت و 53 نفر نیز احراز صلاحیت نشده اند و 6 نفر نیز انصراف داده اند.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
یک منبع آگاه در گفتگو با غرب آنلاین اظهار داشت اسامی کاندیداهایی که احراز صلاحیت نشده اند توسط فرمانداری های ایلام و دهلران به صورت کتبی روز  یکشنبه به آنان اعلام می شود. این منبع آگاه تصریح کرد کاندیداهایی که صلاحیت آنها احراز نشده است می توانند در دو مرحله شامل پیگیری از طریق هیات نظارت مرکزی و همچنین دست آخر از طریق شورای محترم نگهبان انجام دهند./گفته می شود در اخرین ساعات شب گذشته  وضعیت صلاحیت  کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از طرف هیات نظارت استان به فرمانداری های ایلام و دهلران  اعلام شده است.

آخرین اخبار