آمار سایت

بازدیدکنندگان : 1157699
ما 32 مهمان آنلاین داریم

13920120000685_photob.jpg
هدف از خلع سلاح مقاومت این است که همین امکانات محدودی را هم که جریان مقاومت برای دفاع مختصر از مردم فلسطین در اختیار دارد، از آن بگیرند تا دشمن صهیونیست هر زمان که اراده کرد بتواند فلسطین را در هم بکوبد و فلسطینی ها نیز امکان دفاع نداشته باشند.
index000.jpg
ما هيچگاه قصد نداريم افتخارات‌مان را به رخ كسي بكشيم. اين افتخارات را ما كسب نكرديم، بلکه همين جوانان و اهالي منطقه‌ي شما موفق به كسب اين همه افتخارات در کنار مدیران شده‌اند. اگر به شما فکر می کنید ما كارگران را تحت فشار قرار مي‌دهيم و آن‌ها هدایت به تهیه طومار مي شوند؟! زهی خیال باطل!/ به فكر راهكار براي پيشرفت استان و تشویق و جذب سرمایه گذار باشيد، درد استان ايلام با حرف و حديث‌هاي نامربوط دوا نمي‌شود
13930414163830194360274.jpg
با پیگیری های صورت گرفته 8 رشته دکتری و 22 رشته کارشناسی ارشد توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای واحد ایلام تصویب و در مهر ماه سالجاری در این رشته ها دانشجو پذیرش می شود./زیرساختهای لازم برای توسعه کیفی و کمی دانشگاه فراهم شده است و این واحد دانشگاهی به دنبال راه اندازی رشتهای بیشتری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتر است .
image6347995991239301201333.jpg.png
مهدی کاکاخانی / اگر مسوولان  مخصوصاً نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي با تمام توان و تلاش خويش در جهت مزيت آفريني و خلق مشوق هاي جديد اقدام كنند آن زمان ديگر نياز به چاپ آگهي و دعوت از فلان شركت و قربان صدقه رفتن صاحب یک شرکت بزرگ تولیدی  نمي باشد و اتفاق جالبي كه خواهد افتاد اين است كه جاي مديران استاني با سرمايه گذاران عوض شده و اين سرمايه گذار است كه نياز به ملاقات با مدير، جلب حمايت او و ...، خواهد داشت.
9051t.jpg.png
شهدای عالی‌قدر شهدای زنده تاریخ انقلاب ،جانبازان عزیز چهره‌های سلحشوروهومشمند و واقع بین همانند برادر جانباز آزاده آقای حاج "صارم طهماسبی" وخون مقدس حیات بخش شهدای عالیقدر همانند شهیدرضایی نژادها برای ملت ایران پیام‌های حیات‌بخش وراهگشا دارد و مهمترین پیام آن است که این انقلاب برشانه مقاوم چنین دلیرمردانی بر بازوان  توانای این چنین انسان‌های عالم  وشجاع ومقاومی حمل شده وامروز بعنوان یک ارزش ماندگار وسرمایه بزرگ وبی بدیل در اختیار ملت ایران قرار گرفته است.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
  کم کم به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم، جمعه ای که به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نام روز قدس نام گذاری شده است.هر سال در این روز گروه ها و اقشار مختلف مردم مسلمان ایران و دیگر کشورهای جهان در حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به خیابانها می آیند و هجوم وحشیانه، اشغالگری و آدم کشی رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.
2054t.jpg.png
شهید گرانقدر هسته ای استان ایلام در طول خدمت پربار خود چندین مقاله در حوزه تخصیصی و رشته تحصیلی خود نگاشت و بسیاری از طرح های تحقیقاتی را رهبری و اجرا کرد و در پی همین فعالیت های علمی دانشگاه های متعدد اروپایی برای ادامه تحصیل و فعالیت پژوهشی از وی دعوت به عمل آوردند اما این دانشمند وطنخواه و میهن دوست به رغم همه این فرصت های با ارزش به واسطه عشق به این آب و خاک و روحیه خاص خود که همیشه خود را نمونه یک ایرانی وطن پرست می دانست، به همه آنها پاسخ منفی داد.
index110.jpg
نزدیک به 30 شرکت سرمایه گذاری تاکنون برای سرمایه گذاری در بخشهای مختلف استان به خصوص در مرز مهران و بخش نفت و گاز استان اعلام آمادگی کرده اند که تمام مسئولان ارشد استان برای کمک و همکاری با این شرکتها مستعد هستند./ه تازگی منطقه آزاد تجاری مهران وارد فاز جدی برای تصویب شدن قرار گرفته است و اگر این منطقه در استان تصویب شد شاهد تحولی بزرگ در سطح استان خواهیم بود.
image634834273907656250.jpg
  آیت الله لطفی : بعداز پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي و در پرتو استقرار حاکميت ديني با رعايت استانداردها به استحکام بخشي ، مقاوم سازي و زيبا سازي مناطق شهري و روستايي توجه ويژه اي شده است./بهادری : با توجه به نامگذاري امسال  ( اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي) از سوي مقام معظم رهبري ، سازمان نظام مهندسي ساختمان مي تواند در زمينه ارتقاي فرهنگ جامعه موثر باشد .
index11111.jpg
  غرب آنلاین / حاج فریدون همتی نماینده اسبق ایلام در مجلس شورای اسلامی با حکم رحمانی فضلی مشاور ارشد وزیر کشور شد. پیش از این همتی گزینه محتمل برای استانداری آذزبایجان غربی بود./فریدون همتی در کارنامه مدیریتی خود معاون پارلمانی دیوان محاسبات کشور ، نمایندگی مردم ایلام در مجلس هفتم / مدیرکل صداوسیمای استانهای ایلام ، لرستان ، آذربایجان غربی ، مرکز مهاباد و... را دارد./همتی در گفتگوی کوتاهی با غرب آنلاین ضمن تایید خبر فوق اظهار داشت : بزودی فعالیت رسمی خود را به عنوان مشاور ارشد رحمانی فضلی وزیر کشور آغاز خواهد کرد.
ssssssssssew.jpg.png
  رضا رستمی/آیا تحقیر مردم و فرودستانتان در کارخانه سیمان ایلام نشان از نوکری شما دارد ؟مجبور کردن خیلی ها به نوشتن طومارهای آن چنانی نشان از چه چیزی است ؟ حق این مردم این است که اگر بنا شد واحدی صنعتی ایجاد شده و از امکانات و منابع خدادادی آنان به جایی رسید و انواع مدال ها و افتخارات را به بهای نابودی طبیعت و حتی جان آنان کسب نمود توجه جدی به خواسته ها و مطالبات آنان داشته باشد ، حق این مردم این است که از سلامت کامل بهره مند باشند و...
13930414163830194360274.jpg
غرب آنلاین / دکتر شهریار عباسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام که از آذرماه 92 سرپرست  واحد ایلام را بر عهده دارد در جلسه 750 شورای انقلاب فرهنگی که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد توانست رای اعتماد و تاییدیه  حکم خود را دریافت و رئیس واحد ایلام شود./دکتر عباسی دارای بیش از 50 مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی ISI   می باشد و بیش از  دهها طرح تحقیقاتی نیز انجام داده است .
index111.jpg
دکتر طیب افشارنیا مشاور بین الملل استاندار ایلام ازسمت خود استعفا کرده است. این منبع  آگاه تصریح کرد : ظاهرا دلیل استعفای افشارنیا ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد/طی هفته های گذشته طیف تندور اصلاح طلبان ایلام تلاشهای زیادی برای فشار بر استاندار ایلام و ورود به عرصه مدیریتی استان آغاز کرده اند که می توان استعفای دکتر افشار نیا را در این زمینه ارزیابی کرد
lll.jpg
  مجموعه عکس(1)یار دبستانی من با من و همراه منی/دو اسماعیل درکنار هم/عکسهای قدیمی از اسماعیل رستمی واسماعیل(محمدرضا)مروارید  استاندار ایلام در دوران دفاع مقدس و جهاد سازندگی .  دو اسماعیلی که سالهای سال است که با هم هستند .دیروز در عرصه دفاع مقدس و جهاد سازندگی و امروز در عرصه مدیریت ارشد استان ایلام . یکی استاندار و دیگری معاون و رفیق خوب
index000.jpg
خبرنگار عزيز! شما گفته‌ايد كه «در راه احقاق حق اين مردم كوتاه نخواهيد آمد... ». به نظر شما حق اين مردم چيست؟ آيا حق آن‌ها اين است كه جوانان‌شان را از كار بيكار كنيد؟ آيا حق آن‌ها اين است كه يكي از بزرگترين صنايع اقتصادي استان را به تعطيلي بكشانيد؟! كاش مي‌گفتيد كه حق اين مردم چيست؟ كاش مي‌گفتيد كه كارخانه سيمان ايلام هيچ نيروي بومي ندارد؟
13910421000552_photoa.jpg
  مدیران کارخانه سیمان ایلام با اخراج فرزندان شاهد و ایثارگر و استفاده از نیروهای غیر بومی در بدنه کارخانه به ايجاد تنش در منطقه دامن زده‌اند./ايد هر چه سريع‌تر تغییرات بنیادی در بدنه مدیریتی شکل پذیرد تا از یک بحران اجتماعی جلوگیری به عمل آيد./مدیران کارخانه با اتخاذ تصميمات غیر مدیرانه علاوه بر نارضایتی عمومی مردم، باعث نارضایتی کارکنان خود نیز شده اند، آنان با ايجاد حربه و تهدید اخراج کارکنان در پی شب‌نامه نویسی می‌باشند / اجازه نخواهم داد عده ای مدیر پروازی بر مردم استان ایلام تحکم و زور گفته و دریافت‌های میلیونی به جيب بزنند و گرد و خاک و مشکلات زیستی اجتماعی را برای مردم زجر کشیده به جا بگذارند.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
«منطقه آزاد» محدوده حراست شده بندری و غیر بندری است که از شمول برخی از مقررات جاری و عمومی کشور متبوع خارج است و با استفاده از مزایایی مانند بخشودگی مالیاتی و عوارض گمرکی و معافیت از مقررات ویژه صادرات و واردات با جذب سرمایه گذاری خارجی، جذب فناوری مدرن (به عنوان دو هدف عمده) به توسعه سرزمین اصلی کمک می کند.
1907t.jpg.png
  شدت بارش گرد و غبار در استان ایلام به اندازه‌ای است که سطح معابر، خیابان‌ها، خودروها، مغازه‌ها و تمام اجسام روی زمین را با لایه‌ای از گرد و غبار پوشانده و خودرهای عبوری در مناطق جنوبی استان ایلام با استفاده از چراغ روشن در سطح معابر این شهر تردد می‌کنند./گفتنی است بارش گرد و غبار همه مردم استان ایلام را دچار مشکلات فراوانی از جمله تنگی نفس و مشکلات ریوی، کلیوی و قلبی کرده است.
2107_9081.jpg
رضا رستمی/مدیرعامل کارخانه سیمان ایلام هم حق داشته باشد که اجازه ندهند ما وارد چنین جلسه ای شویم وقتی برای سوالات گذشته و چند ساله ما پاسخی ندارند/وقتی که مانع از دست اندازی آنان به یکی از زیباترین و بکرترین مناطق تاریخی و گردشگری کارزان و بانکول می شویم و زمانی که به رفتارهای تحقیرآمیز ایشان با کارگران این کارخانه اشاره می شود و پاسخی ندارند شاید حق داشته باشند که ...../ چرا با وجود این همه نیروی جوان و تحصیلکرده و مجرب و توانمند استان همه سیزده نفر اعضای هیات مدیره آن غیربومی هستند/جناب آقای استاندار و نمایندگان استان ، چنین رفتارهایی با خبرنگاران در زمانی اتفاق می افتد که استاندار ما خود مدیرمسئول یک نشریه محلی است و نیز یکی از نمایندگان ما در مجلس نیز چنین عنوانی دارند و مایه تاسف است که بهار مطبوعاتی که این عزیزان وعده داده بودند در مسیر تبدیل به خزانی است که .....
2107_9081.jpg
ارسالی کاربران /  چرا پتروشیمی ایلام در سه ساله اخیر تنها یک خط لوله ساخته است و افتخار می کند که واحد HDPE با پیشرفت 90 درصد تحویلی از مدیران قبلی را  راه اندازی نموده است؟  چرا واحد اصلی شرکت یعنی الفین در رکود بسر می برد با وجود اینکه حداقل سه سال زمان می برد تا راه اندازی شود؟/چرا تعطیلی دفتر تهران این شرکت در بوق و رسانه می شود اما هم اکنون برقراری دوباره دفتر آن در تهران در سکوت کامل است

آخرین اخبار