منتخب سردبیر


photo_2017-04-22_15-32-20.jpg
حجت الاسلام سعید عزیزیان  
_0_1_0.jpg
  *دکتر محمود محمودی
ebrahimi000.jpg
خداداد ابراهیمی- روزنامه نگار

آمار سایت

بازدیدکنندگان : 4388047
ما 56 مهمان آنلاین داریم

3053t.png
  در کل استان ایلام چه در شهرهای بالای 25 هزار نفر و چه کمتر از آن، بیش از 18 هزار واحد مسکن مهر در قالب قراردادهای سه جانبه و 2 جانبه احداث شده است./نزدیک به سه هزار واحد مسکن مهر نیز در دست ساخت بوده که تا پایان نیمه اول سال جاری تعداد یک هزار و 300 واحد دیگر تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.
10842t.png
خدارحم سحری / علی جان حکایت تو وهمرزمان شهیدت در کربلای مهران کمتر از حکایت روز عاشورا در کربلای سالار شهیدان و  صحرای سوزان عراق نبود ./آره علی جان چند روز اول بچه ها امید به اینکه هنوز هستی وتک و تنها با دشمن می جنگید وجود داشت، آخر سابقه جنگیدنت در غربت و تنهائی بادشمن برایمان روایت کرده بودید، اما دوروز بعد این‌امید به نا امیدی تبدیل گردید.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
بر اساس تصاویر منتشر شده، موشک های مورد نظر بر خلاف موشکهای بالتسیک میان برد معمول سپاه مثل خانواده شهاب یا قیام که عمودی بعد از پرتاب به سمت بالا حرکت می کنند به صورت زاویه دار پرتاب شده اند. در عین حال بعد از شلیک با حجم سنگینی از دود نیز مواجه هستیم. این دود نشانگر استفاده از سوخت جامد در این موشک است و در عین حال پرتاب شدن با زاویه این موشک نشان دهنده این است که به احتمال بسیار بالا با یکی از اعضای خانواده مقتدر و دقیق فاتح رو به رو هستیم. اما کدام عضو؟
421279_915.jpg
خدمت به کشور فقط تأمین آب و نان نیست بلکه بالاتر از آن، تأمین امنیت است و شهیدان و مدافعان حرم و مرزها و شهرهای کشور، با تأمین امنیت، حق حیات بر گردن کشور دارند./همه زیر بار منت شهیدان هستیم و هر کس در جهت فراموش شدن یاد شهیدان یا اهانت و بی‌اعتنایی به خانواده‌های آنان کاری انجام دهد، در واقع به کشور خیانت کرده است.
13900803122106_photoa.jpg
حجت نوروزی / پایگاه خبری تحلیلی فریاد/ ورود بدون محاسبه و بعضاً ماجراجویانه برخی از کاندیداها به عرصه انتخابات و به تبع آن، ایجاد اعتماد به نفس کاذب از سوی اطرافیان آنها باعث گردیده تا با پرداخت هزینه‌های مختلف جهت تبلیغات، به زمان، جیب و زعم برخی به اعتبار خود و بستگانشان خسارات سنگینی وارد کنند و اکنون که نتوانسته‌اند در این عرصه، موفقیتی کسب کنند با گرفتن ژست‌های حق به جانب، صدور بیانیه‌ها، مصاحبه با رسانه‌های گروهی و ایجاد تشکیک در روند و نتیجه انتخابات قصد دارند تا کمی از تلخی عدم موفقیت خود بکاهند و در انظار و افکار عمومی نیز خود را موفق جلوه دهند.
421279_915.jpg
در مقابل این دشمنی‌ها، باید فضای جدیدی از همکاری، کار و تلاش برای رسیدن به هدف مشترک یعنی «پیشرفت کشور و اعتلای جمهوری اسلامی» ایجاد کرد و همه در آن فضا، سهیم و شریک شوند./همه باید به مسئولین کشور کمک کنند و مسئولین نیز باید با رعایت حال مردم، در بخشهای مختلف با یکدیگر همکاری کنند./مشی همیشگی بنده این بوده و هست که از همه دولتهایی که بر سر کارند، حمایت می‌کنم و بعد از این نیز همین‌گونه خواهد بود.
090000.jpg
  ایرج عیدیان* / به کار بردن اصطلاحاتی از قبیل فرصت طلب ، معضل ، موج ، جریان موصوم و ... را در مورد مستقلین مجلس پسندیده نیست چرا که همانطور قبلاٰ اشاره کردیم آنها یکی از 3 فراکسیون کنونی مجلس ما می باشند. با کدامین استدالال آنها را به بی برنامگی و بی توجهی نسبت به مطالبات مردم و نیروهای اجتماعی متهم می کنیم ؟ یا آنها را مانع در مسیر توسعه ی سیاسی کشور می دانیم ؟ در مورد فقر،بیکاری،اعتیاد،مالیات، تعاملات جهانی یا ترویسم آیا به جز دیدگاههای دو جریان عمده ء کشور نباید قائل به جریان سومی نیز باشیم .آنها قطعا در موارد فوق راهبرد خود را دارند .
82077970-70730964.jpg
  غرب آنلاین / مردم ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری در صفوف متحد و یکپارچه و با همدلی و همراهی تحت زعامت مقام معظم رهبری به راه خود ادامه می دهند و به قول رهبر معظم انقلاب این ترقه بازیها تاثیری در اراده ملت ایران ندارد./شهید قلی زاده که در حادثه تروریستی 17 خرداد به شهادت رسید سند افتخار ایران اسلامی و مردم همیشه در صحنه و شهید پرور ایلام است و بر ماست که راه ایشان را ادامه دهیم .
www.gharbonline12.ir.jpg
فرشته سنجیده/ امروزه روز اقتصاد مقاومتی نه به عنوان یک شعار در یک کشور اسلامی تحت فشار بیگانگان بلکه به عنوان یک ضرورت در کشورهای دیگر در حال کاربردی شدن است و اتفاقات اخیر ایالات متحده در محدود کردن تجارت با چین و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برای داشتن سیاست های مالی و اقتصادی مستقل نمونه ای از این مدعاست. حال امیدواریم در چند ماه باقی مانده به سال ۹۷ فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اقتصادومقاومتی تنها به شعا رو برگزاری همایش و یک سری کارهای روتین محدود نشود و مسؤولان با جدیت و با همت و کار مضاعف در تحقق شعار سال در قالب اقدام و عمل بکوشند   
13950813000333_photoa.jpg
38 سال فشار و تحریم و تهدید به تهاجم نظامی نتوانست راه امام را خدشه‌دار کند، شاهکار و هنر امام دمیدن روح شجاعت و خودباوری به کالبد ملت ایران بود، مردم ایران آموختند که شخصیت و هویت شان در گرو شجاعت و خودباوری است.
525088_832.jpg
اتفاقات امروز در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت و همه بدانند این‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده ملت و مسئولین کشور اثری بگذارند./ البته این حوادث نشان داد اگر جمهوری اسلامی در آن نقطه‌ای که مرکز اصلی این فتنه‌هاست ایستادگی نمی‌کرد، تاکنون گرفتاری‌های زیادی از این ناحیه در داخل کشور داشتیم و ان‌شاءالله اینها ریشه‌کن خواهند شد.
334060_639.jpg
تروریسم روبروی فرهنگ و هنر و زبان او گلوله و خشونت است. هدف تروریسم از بین بردن انسانیت و تمدن انسانی ملتی است که از روز اول پیروزی انقلابش قربانی ترور بوده و از همان روز اول در برابر تروریسم ایستاده و مبارزه کرده و حتی ملت های بزرگی را در برابر تروریسم نجات داده و طبیعی است که امروز هم باید بهای این ایستادگی خود را پرداخت کند.
421279_915.jpg
شرکت در انتخابات، رای به نظام است/ مسائل سوریه، بحرین و یمن با گفتگو قابل حل است/ تخلفات در انتخابات را دنبال و با متخلفان برخورد کنید/ تخلفات در انتخابات نباید تکرار شود/ بله چالش هزینه دارد اما سازش هم هزینه دارد/ اگر چالش با منطق و عقلانیت همراه باشد هزینه اش از سازش کمتر است/ درباره دهه 60 ، نباید جای جلاد و شهید عوض شود
13950813000333_photoa.jpg
متاسفانه بدحجابی و بی‌حجابی به سرعت در محافل عمومی در بازار و خیابان در حال توسعه است و قطعا عامل اساسی در ترویج این فرهنگ کوتاهی و مسامحه برخی دستگاه‌های فرهنگی کشور و برگزاری کنسرت‌ها و جشن‌ها خصوصا پس از پیروزی یکی از نامزدها در انتخابات و برپایی متینگ‌های مختلط و حضور دختران و بانوان با زشت‌ترین وضع و رقص و پایکوبی در هفته‌های گذشته بدحجابی و بدحجابی را به اوج خود رسانید.
139982125_jpg.png
غرب آنلاین - دکتر سارا فلاحی/رقص شمشیر ترامپ با پادشاه سعودی، هر چند یک رسم کهنه عربی است اما تاریخ خاورمیانه نشان داده است رقص های رؤسای جمهور آمریکا با پادشاهان خاورمیانه،فرجام نیکی برای این پادشاهان نداشته است!صید صدها میلیارد دلار از سرمایه های اعراب، جمع شدن سران 56 کشور مسلمان از طریق دیپلماسی نفتی و دلاری عربستان به یُمن ورود ترامپ به خاورمیانه،اعلام ایران به عنوان حامی تروریسم، نگاه تحقیر آمیز و مبتنی بر تحکم به محمود عباس و دستگاه خودگردان فلسطینی ها، قوت قلب دادن به اسرائیل برای حمایت همه جانبه و ...از جمله پیامدهای سفر چند روزه ترامپ به خاورمیانه بود.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
سلامت دام های ذبح شده در مراکز غیر مجاز فاقد پروانه فعالیت از سوی دامپزشکی مورد تایید این اداره کل نیست لذا مردم به منظور حفظ سلامتی خود و اطرافیان شان از خرید و مصرف گوشت از این گونه اماکن اجتناب کنند./وی به مصرف کنندگان توصیه کرد ضمن پرهیز از خرید گوشت قرمز از مراکز غیرمجاز عرضه، گوشت را حتما از قصابی ها که مورد تایید دامپزشکی هستند خریداری کرده و به مدت 18 تا 24 ساعت گوشت خریداری شده را در یخچال نگهداری و سپس مصرف کنند.
111141.jpg
علی ایار*/انتساب به جریان اصلاح طلبی و اصولگرایی نه "وامداری" به یک جریان بلکه نوعی" احساس تعهد" ، داشتن مواضع مشخص و راهبردها تعریف شده نسبت به مطالبات بدنه اجتماعی، مسایل و آرمان های جامعه است و مستقل بودن تاکنون با عنایت به توضیحات فوق نوعی بی برنامگی و بی توجهی به نیروهای اجتماعی و مطالبات آنها و همسویی با جریانات حاکم و دولت حاکم بوده است. بنابراین توسعه و عقلانیت سیاسی جز با" نه " گفتن به مستقل ها و تعامل سازنده و انتقادی دو جریان اصیل و ریشه دار اصلاح طلب و اصولگرا در کشور ما دستیافتنی نیست.  
13950813000333_photoa.jpg
ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر حضور حداکثری در انتخابات را که مورد توصیه و تاکید رهبر معظم انقلاب بود به منصه ظهور گذاشتند و نیرنگ های دشمن را که در صدد کم رنگ جلوه دادن حضور ملت به کار گرفته شد خنثی و بی اثر کردند./خرمشهر برای ملت ایران تنها یک شهر نیست بلکه تاریخ گویای فداکاری، ایثار، مقاومت و سند افتخار ملت ایران اسلامی است.
421279_915.jpg
به مردم عزیز، عرض میکنم خدای را بر موفقیت در برگزاری انتخابات شکر گزارید و پس از التهابِ روزها و هفته‌های پیش از انتخابات، اکنون به اتحاد و اتفاق عمومی بیاندیشید که بی‌شک یک عامل مهم استحکام و اقتدار ملی است. همه در زیر سایه‌ی نظام جمهوری اسلامی و فرزندان این میهنِ سرافرازید، بکوشید تا سهم خود از وظیفه‌ی پیشبرد کشور به سمت هدفهای بزرگ را بشناسید و دنبال کنید. برآمدن همه‌ی آرزوهای ملی در گرو چنین اندیشیدن و چنین عمل کردن است.
139505301144579328429184.jpg
اخیرا شایعاتی مبنی بر موضوع گیری اینجانب بر علیه برخی کاندیداهای محترم ریاست جمهوری در فضای مجازی و رسانه ای استان  مطرح شده است که ضمن رد این ادعاهای کذب اعلام می نمایم بنده بر علیه هیچ کدام از کاندیداهای محترم ریاست جمهوری موضوع گیری ننموده ام و در شرایط فعلی مهمترین موضوع در انتخابات پیش رو بحث حضور آگاهانه مردم شریف استان در پای صندوق های رای است که موجب اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و نشان از  تصمیم گیری مردم برای سرنوشت کشور است.

آخرین اخبار

گزیده اخبار ورزشی