منتخب سردبیرآمار سایت

بازدیدکنندگان : 1964162
ما 22 مهمان آنلاین داریم

image634834273907656250.jpg
بیانات اخیر مقام معظم انقلاب مبنی بر سلامت، دلسوزی، شجاعت، مؤمن بودن، امانتداری تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای بر حفظ خطوط قرمز و غیرقابل عبور نظام در مذاکرات هسته‌ای اقدامی هوشمندانه و خط بطلانی بود که با قاطعیت و اقتدار بر تحلیل‌های غلط رسانه‌های تبلیغاتی غرب کشیده شد و امیدهای آنان را به نامیدی و ناکامی تبدیل کرد.
81572458-6389778.jpg
با عرض تاسف شیطنت وشایعه هایی منتشر شد که  آقای علی مردانی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شده و در ادامه لیست سال 93 را اعلام ومنتشر کردند که تذکرات لازم از طریق مجلس به آنها داده شد./به خدمات دولت در استان ایلام نمره  18 وبه  زحمات آقای استاندار در حد عالی ونمره 19 می دهم.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
در خصوص تاریخ‌ها و زمان‌های مهم تصویب و اجرای توافق، باید نکاتی ذکر شود. عناصر اصلی این برنامه زمانب‌ندی را می‌توان در سه عنوان مهم «روز تصویب»، «روزعملیات» و «روز اجرا» مورد توجه قرار داد/روز اجرا: در روز اجرای توافق برجام که سه ماه پس از روز اعلام آغاز عملیات توافق و حدودا 5 ماه پس از تصویب توافق خواهد بود، طرفین در یک تاریخ مشخص، ضمن اعلام انجام تعهدات لازم و به وجود آوردن ساز و کارهای لازم برای این تعهدات طی چند ماه گذشته، اجرای کامل توافق برجام را اعلام می کنند.
525088_832.jpg
امروز کشور نیازمند عزم راسخ و شناخت دشمن و آمادگی برای مواجهه با دشمن در عرصه جنگ نرم اعم از عرصه های فرهنگ، سیاست و زندگی اجتماعی است و کسانی که تلاش دارند چهره هیولایی دشمن خبیث را با بزک کردن رسانه ای بپوشانند، مخالف مصالح ملت هستند.
image634834273907656250.jpg
بیانات رهبری ضمن پشتیبانی از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، خط مشی مذاکرات و تحقق مطالبات به حق مردم و حفظ خطوط قرمز را ترسیم فرمودند و آخرین آرزوی آمریکا و متحدان غربی‌اش مبنی بر ملزم کردن ایران به بازرسی‌های غیرمتعارف و محاکمه دانشمندان هسته‌ای را بر باد دادند و برای چندمین بار، سیلی محکمی بر چهره زورگویانه آنها نواختند.
17664t.jpg
  دستگاه قضا با هرگونه کارشکنی، جوسازی و فشار در رسیدگی به پرونده های قضایی قاطعانه برخورد کرده و تحت تاثیر هیچ شخص و یا ارگانی قرار نمی گیرد./پارسال 70 هزار و 771 مورد پرونده به محاکم قضایی استان وارد شد که 67 هزار و 117 فقره مورد رسیدگی قرار گرفته و مختومه شد ضمن اینکه از این تعداد حدود 47 هزار پرونده به دادسراها وارد شد که بخش زیادی از آنها کیفری نیستند.
81572458-6389778.jpg
نمایندگان مجلس به هیچ عنوان اجازه بازدید از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای را به هیچ سازمان و نهاد نظارتی بین المللی نمی دهند چرا که ثابت شده است معمولا این سازمان ها و افراد شاغل در آنها جاسوس سرویس های اطلاعاتی غرب و دشمنان قسم خورده انقلاب هستند.
image634834273907656250.jpg
  ملت ایران هرگز از تهدید نظامی و تحریم‌ها ترس و واهمه ندارد و عزت و اقتدار و غرور ملی خود را برای رفع تحریم‌ها به تاراج نمی‌گذارد. کسانی که می‌گویند تحریم‌ها پدر مردم را درآورده و استخوان آنان را خرد کرده است همان افرادی هستند که به عنوان عناصر فتنه 88 و سران فتنه جنبش سبز تحریم‌های فلج‌کننده را به آمریکا و طرف‌های غربی پیشنهاد دادند.
www.gharbonline12.ir.jpg
فرشته سنجیده/خوزستان را اگر کربلای ایران بدانیم ایلام را نیز باید بیشه شیرانی بدانیم که عشایرش در نخستین روزهای دفاع مقدس با دستان خالی در برابر ارتش تا بن دندان مسلح رژیم بعث عراق ایستاد و اجازه دست اندازی به حریم کشورشان را ندادند و اکنون نیز بعد از گذشت سال ها از آن ایام هنوز مین های باقی مانده دشمنان از کودکانش انتقام می گیرند.
421279_915.jpg
جمهوری اسلامی ایران از اتحاد گروههای مبارز و انقلابی عراق حمایت می کند و لازم است که مردم و مسئولان عراقی  هوشیارانه مراقب اختلاف افکنی بیگانگان باشند./ امریکاییها به دنبال آن هستند تا از یک طرف ثروت عراق را همانگونه که در برخی کشورهای عربی منطقه انجام می دهند، به یغما ببرند و از طرف دیگر مثل گذشته خواسته های خود را تحمیل کنند، ولی نباید اجازه داد که چنین هدفی محقق شود.
139982125_jpg.png
دکتر سارا فلاحی/ غرب آنلاین/ آری آن ها باز گشته اند تا بگویند ما در جنگ بر سر هویت و حیثیت این سرزمین حتی با دستان بسته هم باج ندادیم. دستان ما بسته شد تا دستان شما باز باشد،نفس های ما بند آمد تا نفس های شما آزاد باشد!   آن ها آمده اند تا بگویند ما زنده در گور شدیم تا شما زنده ، بر خاک ، ایستاده و به تدریج نمیرید! آمده اند تا بگویند دستان ما را دشمن بست اما امروز آمده ایم تا شما دستان ما را باز کنید و دستان ما زمانی باز می شود که سفره های آلوده برخی از مسئولین جمع شود.
2107_9081.jpg
آذرکردار عصر سه شنبه با اظهار بی اطلاعی از این تصمیم ناگهانی گفت: خودم هم نمی دانم علت برکناری ام از این سمت چیست./وی با بیان اینکه در جریان این برکناری نبوده و بصورت ناگهانی این خبر به او اطلاع داده شده است، افزود: کمتر از یکسال مسوولیت مدیرکلی منابع طبیعی استان ایلام را بر عهده داشته است.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
یک منبع آگاه در گفتگو با غرب آنلاین عنوان کرد ریاست سازمان تازه تاسیس مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام به فرد غیر بومی به نام " صیدانی" رسیده است./این منبع آگاه تصریح کرد به دنبال کشمش های موجود بر سر معرفی گزینه های متعدد برای مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام سرانجام با حکم دکتر نوبخت فردی به نام صیدانی از خطه چهارمحال و بختیاری سکاندار این سازمان عریض و طویل و البته مهم شده است.قرار است ظرف روزهای آینده مراسم معارفه ایشان برگزار شود.
2107_9081.jpg
  از جملە انتقادات واردە بە عملکرد انجمن عدم ارایە گزارش خبری و عمومی بە ایلامیان  و غیرفعال بودن سایت اطلاع  رسانی این انجمن می باشد و اغلب ایلامیان بر این باورند کە لازم است فعالیت انجمن؛صرفا در برگزاری مراسم فاتحەخوانی متوفیان خلاصە نگردد./ انجمن ایلامیان مقیم مرکز  بیش از دو دهە قدمت دارد و رسالت خود را رسیدگی بە مسایل استان و ایلامیان مقیم مرکز میداند بر اساس اخرین امار ارائە شدە توسط مدیر عامل ان، تاکنون تنها کمتر از 250  عضو رسمی و دارای حق رای دارد در حالیکە سالیان گذشتە مطابق امار تعداد اعضا به  720 و 450  نفرە نیز رسیده بود.
2011_11_6_21_3_35705.547570.jpg1.jpg
خبر بد - و واقعاً بد - این است که حدود 800 هزار کودک زیر6 سال ایرانی از سوء تغذیه رنج می برند که حدود یک چهارم کل کودکان ایرانی در این سن هستند./برآوردها حاکی از آن است که نیمی از این تعداد، بر اثر عواملی مانند بیماری و فقر فرهنگی درگیر سوء تغذیه اند و نیمی دیگر از این کودکان زیر 6 سال، فقط و فقط به این خاطر دچار سوء تغذیه و رشد ناکامل مغزی هستند که در خانواده های تهیدست به دنیا آمده اند.
2107_9081.jpg
  به رغم این وعده وزیر نفت در سال گذشته متاسفانه باز شاهد به کار گیری نیروهای غیر بومی در تمام بخشها هستیم  در حالی که نیروی بومی استان به دلیل فقر و محرومیت با هزاران مشکل و آسیب اجتماعی روبرو است./در گذشته پروژه های سدسازی استان ایلام همواره مقر اصلی نیروهای غیر بومی بود و حالا شرکتهای نفتی در جذب نیروهای غیر بومی از دیگر بخشها شبقت گرفته اند و کار به جایی رسیده که حتی آشپز هم غیر بومی است.
1index.jpg
یک منبع آگاه در گفتگو با غرب انلاین گفت: حاج اسماعیل رستمی معاون پشتیبانی استانداری ایلام با درخواست وزارت کشور به زودی به عنوان معاون پشتیبانی استانداری قم  مشغول به کار خواهد شد. رستمی بیش از این به مدت 19 ماه است  به عنوان معاون پشتیبانی استانداری ایلام مشغول فعالیت بوده است. گفته می شود به احتمال زیاد دکتر عسکری معاون فعلی برنامه ریزی استانداری ایلام جانشین ایشان شود. حاج اسماعیل رستمی از پیشکسوتان عرصه مبارزه در دوران انقلاب و مداح اهل بیت و سالهای سال در جهاد کشاورزی و... فعالیت داشته است.  
81572458-6389778.jpg
نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نوشته ام و در ان خواستار طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری مهران در صحن علنی مجلس و تصویب آن در دهم تیرماه سالروز ازاد سازی مهران شده ام  تا هدیه ای از طرف دولت و مجلس به مهران باشد. که امیدواریم به برکت خون شهدا و خاک پاک مهران قهرمان و به یمن آزادسازی مهران پاسخ مثبتی از طرف کمیسیون دریافت نماییم. / فضای کلی مجلس برای تصویب منطقه آزاد مهران کاملا مقبت است و مردم یقین داشته باشند منطقه آزاد مهران به تصویب مجلس خواهد رسید.
tn1.jpg
کیومرث چراغی*/ غرب آنلاین  / اینجا ایلام است ، صدای دردها و آلام ناتمام و این صدای یک سوختن است. این صدای یک سنجاب گرفتار حریق است، کبکی که بر جوجه های تولد نیافته اش مویه می کند. این صدای آتش است و دود و ریزگرد و درشت دردی که به جان عروس زاگرس افتاده است. این صدای من است "ایلام"  / چگونه باخت یک تیم ورزش که در بالاترین سطح و شاداب ترین بستر برای برادران دیار سرافراز آذربایجان ایجاد کرده حضرتعالی را مجاب به قول بررسی و پیگیری می کند اما سوختن جاندار و بی جان جنگل های زاگرس در مدار توجه قرار نمی گیرد؟؟؟/وقتی رییس سازمان محیط زیست کشور  برای حمایت از سگ های خانگی در اجتماعی مشارکت می کند اما تن سوخته نماد ایلام و صدای خفگی کبک های بی سامان و تیهو های برشته را نه می بیند نه می شنود.
hamid-heydarpanah.jpg
حمید حیدرپناه/مدیر و سیاست مدار کم کاری کرده؟/اما نه مدیر ایلامی که او خود داغدارتر از ما بود/مدیر پایتخت نشینی که سالی گاهی نگاهی گوشه ی چشمی به سوی حاشیه نشین سمت چپ نقشه ندارد.../بعد که تب انتقادات کمی آرام میگیرد همه به سوی خودمان برمیگردیم به گذشته مان، به روزهایی که شاد و مسرور کوه را تصرف میکردیم و بلوط ها را خاکستر می کردیم و قدر این عزیزدردانه را آن طور که باید ندانستیم...

آخرین اخبار